1

DOMINIKA JOANNA PONIKŁA

mgr inż. architekt nr. uprawnień 487/POOKK/2012 

Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Architekturą i urbanistyką zajmuje się od 2003 roku, zdobywając doświadczenie w gdańskich oraz warszawskich pracowniach architektonicznych. W jednej z trójmiejskich pracowni poznała Dominikę Batogowską… i tak zaczął się kształtować kolektyw projektowy DeKwadrat. Od 2013 roku właścicielka firmy DOM.ini Pracownia Projektowa. Przede wszystkim doskonała organizatorka czasu, pracy i przestrzeni. Posiadaczka kota.

2

DOMINIKA BATOGOWSKA SŁODKOWSKA

mgr inż. architekt

Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Doświadczenie zdobywała w trójmiejskich pracowniach. W jednej z nich poznała Dominikę Ponikła… i tak zaczął się kształtować kolektyw projektowy DeKwadrat. Od 2014 roku właścicielka firmy DENIKA Pracownia Projektowa. Twórcza i pomysłowa, dba o funkcjonalność niezależnie, czy mowa o architekturze i budownictwie, czy o architekturze wnętrz. Mama dwójki wspaniałych dzieci i żona.

ZESPÓŁ

Współpracujemy z zespołem sprawdzonych i doświadczonych projektantów, dzięki czemu nasze projekty są kompletne, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Posiadamy niezbędne uprawnienia budowlane oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo i wiarygodność.

logotypy

PRACOWNIA

Posiadamy w pełni wyposażone biuro. Pracujemy na wydajnym sprzęcie oraz legalnym oprogramowaniu, który gwarantuje najwyższą jakość wykonania projektu.