KOLEKTYW dwa1

  geneza powstania nazwy:

KOLEKTYW: zespół osób związanych wspólną pracą, działalnością, wspólnym celem (definicja ze Słownika języka polskiego PWN)

D2: Dominika & Dominika

Dominika & Dominika

mgr inż.arch.Dominika Batogowska-Słodkowska

upr.bud. do proj. bez ograniczeń nr 36/POOKK/VI/2022

mgr inż.arch.Dominika Ponikła

upr.bud. do proj. bez ograniczeń nr 487/POOKK/2012

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Pracę dyplomową wykonywała w katedrze Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. Ponadto ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej na specjalizacji Ekonomia i Finanse. Karierę zawodową zaczynała w 2008. Doświadczenie zdobywała w trójmiejskich pracowniach architektonicznych, żeby finalnie w 2014 roku otworzyć własną pracownię. W 2011 roku na swojej drodze, w jednej z pracowni, spotkała Dominikę i tak rozpoczęła się ich wspólna przygoda pod szyldem Kolektyw D2. Twórcza i pomysłowa, kładzie olbrzymi nacisk na funkcjonalność niezależnie, czy mowa o architekturze i budownictwie, czy o architekturze wnętrz. Żona i mama dwójki dzieci. Fanka literatury Agathy Christie i Johna Grishama oraz serii Star Wars.

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Ukończyła studia podyplomowe „Projekty Deweloperskie” na Wydziale Zarządzania Uniwerytetu Gdańskiego oraz „Rewitalizacja architektoniczno-urbanistyczna obszarów miejskich” na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Karierę zawodową zaczynała w 2003 roku w pracowni urbanistycznej. Parę miesięcy później, parę planów miejscowych później, uznała, że urbanistki z niej nie będzie, więc poszła drogą architektury. Doświadczenie zdobywała w trójmiejskich i warszawskich pracowniach architektonicznych, żeby finalnie w 2013 roku otworzyć własną pracownię. W 2011 roku na swojej drodze, w jednej z pracowni, spotkała Dominikę i tak rozpoczęła się ich wspólna przygoda pod szyldem Kolektyw D2. Przede wszystkim doskonała organizatorka czasu, pracy i przestrzeni. Posiadaczka dwóch kotów. Fanka literatury Murakamiego, DC Comics, Star Trek i James’a Bonda.

ZESPÓŁ

Współpracujemy z zespołem sprawdzonych i doświadczonych projektantów, dzięki czemu nasze projekty są kompletne, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Posiadamy niezbędne uprawnienia budowlane oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo i wiarygodność.

PRACOWNIA

Posiadamy w pełni wyposażone biuro. Pracujemy na wydajnym sprzęcie oraz legalnym oprogramowaniu, który gwarantuje najwyższą jakość wykonania projektu.